Artykuł sponsorowany

Czym wyróżniają się wycieraczki modułowe?

Czym wyróżniają się wycieraczki modułowe?

Wycieraczki modułowe to innowacyjne rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność wśród klientów poszukujących efektywnych systemów czyszczących do swoich obiektów. W odróżnieniu od tradycyjnych wycieraczek, te modułowe pozwalają na tworzenie indywidualnie dostosowanych stref czystości, które skutecznie zatrzymują brud i wilgoć z obuwia przechodniów.

Czym są wycieraczki modułowe?

Wycieraczki modułowe Unimat 17 Modulus do samodzielnego montażu to rodzaj mat wejściowych składających się z jednolicie i solidnie zmontowanych razem pojedynczych modułów o kształcie kwadratowym. Produkt wykonany jest z materiału odpornego na skutki wysokiego natężenia ruchu, zatem sprawdza się w obiektach handlowych, przemysłowych i usługowych. Przy użyciu wycieraczek modułowych tworzymy nowoczesne systemy czyszczące w budynkach naszych klientów.

Pojedyncze moduły dostępne są w dwóch wersjach - czyszczącej Unimat 17R Modulus, która jest przeznaczona do usuwania brudu i żwiru oraz mieszanej, czyli osuszająco-czyszczącej, Unimat 17R Modulus, zawierającej wkład tekstylny z różnych materiałów - polipropylenowych, poliamidowych, tylko do użytku wewnętrznego lub uniwersalne do użytku wewnętrznego/zewnętrznego. Produkty umożliwiają tworzenie jednolitych, bezkierunkowych stref czystości. Na spodniej stronie wycieraczek znajdują się wypustki, które umożliwiają swobodny przepływ wody. Czyszczenie mat odbywa się przy pomocy profesjonalnego odkurzacza, bez konieczności demontażu modułów.

Zastosowanie wycieraczek modułowych

Wycieraczki obiektowe Modulus świetnie sprawdzą się nie tylko w obiektach, gdzie przeważa ruch pieszych, ale także jako systemy czyszczące koła wózków sklepowych, wózków inwalidzkich, ręcznych wózków paletowych, wewnętrznych części bieżnika itp. Z tego względu stanowią bardzo dobre rozwiązanie dla magazynów i hal produkcyjnych. Pozwalają zachować czyste wjazdy i ciągi komunikacyjne, co podnosi jakość i higienę środowiska pracy oraz minimalizuje ryzyko wypadków. Ich zastosowanie pozwala również zredukować koszty sprzątania budynku.

Unimat 17 Modulus są też z powodzeniem używane w szkołach, urzędach, szpitalach, eleganckich biurach i hotelach. Ich ważną zaletą jest to, iż specjalna konstrukcja oczek zapobiega blokowaniu się damskich szpilek. Wycieraczki modułowe można stosować zarówno w budynkach o dużym, jak i średnim oraz małym natężeniu ruchu, gdzie skutecznie zatrzymują brud i wilgoć z obuwia przechodniów. Instalujemy je w istniejących obiektach oraz tych, które są w trakcie powstawania.